0212 633 56 22

Ariston Servis

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

ARİSTON SERVİS

Ariston Servis hizmeti.

Ariston Servisi

Hangi kombi markasına sahip olursanız olun belli aralıklarla mutlaka kombinizin bakımını gerçekleştirmek zorundasınız. Bunu yapmadığınızda ve ancak kombiniz arıza yaptığında Ariston servis hizmeti veren yerleri aramaya kalkıyorsanız, ağır bir fatura sizi bekliyor demektir. Günümüzde kombi kullanıcılarının en büyük yanılgısı da tam olarak bu. Birçok kombi kullanıcısı Ariston servis çalışanları ile irtibat kurmak için kombisinin arıza yapmasını bekliyor. Oysa Ariston markalı değerli bir kombiye sahipseniz bu kıymetli aygıtı koruma sorumluluğuna sahip olmalısınız. Altı ayda ya da en kötü olasılıkla senede bir kez yapılacak olan Ariston servis hizmeti kombinizin uzun vadede ömrünü uzatacaktır.  Her türlü Ariston markalı kombiniz için bizimle 7’24 iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz İstanbul’un bütün noktalarına Ariston servis hizmetini profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirmektedir.Ariston Servisi

Ariston Kombi Servisi

Öncelikle kombi servisinin hangi yetkileri olduğunu, bu süreçte neler yapabildiğini bilmek gerekiyor. Bir Ariston servis firması, mesleki konuda yetkin, bilgili ve donanımlı olmak zorundadır. Elbette bu servis sürecinin sadece teknik kısmıdır. Öte yandan işin ektik tarafına baktığımız zaman, iyi bir firmanın sizinle arıza kaydını aldığı ilk andan son ana dek kibar bir üslupla konuşması gerekir. Fiyat konusunda sizin bilgisizliğinden faydalanmamalı, daha yüksek karlar elde etmek için orijinal olmayan, kötü yedek parçalar için yüksek bedeller istememeli. Takacağı yedek parça öncesinde sizi bilgilendirmeli, arızanın neden kaynaklandığı bilgisini, servis boyunca hangi işlemlerin gerçekleşeceği bilgisini sizinle şeffaf şekilde paylaşması gerekir.  Bunlar gerçekleşmediğinde doğal olarak güven ilişkisi kaybolur.

Evinize gelen Ariston servis yetkililerinden mutlaka gerekli belgeleri talep edin. Örneğin yetki belgesinin bulunup bulunmadığını en başta mutlaka görün. Yetki belgesi hangi kurumdan alınmış ise o kurumla iletişim kurum bu durumu teyit edin. Yetki belgesi bulunmayan ya da bulunsa bile sizinle sağlıklı bir iletişim kurmayan Ariston firmalarına asla cihazınızı elletmeyin. Bu konuda birçok kişi ne yazık ki kötü deneyimlere sahiptir. Kombi ülkemizde yeni yeni bilinen, oldukça teknik ve kapsamlı bir konudur. Bu iş uzun yıllar süregelen bir deneyimi ve uzman yaklaşımı zorunlu kılmaktadır. Bugün bir kombi ısıtma açısından bir evin ya da işyerinin her şeyidir. Onun eksikliği ya da arızası çok ciddi bedeller ödetebilmektedir. Bu tip zaman ve para kayıplarının önüne geçmek adına lütfen sadece bizim gibi kurumsal açıdan güven veren Ariston servis firmaları ile çalışmayı tercih edin.  Sadece Ariston servis hizmetiyle değil, 10’dan fazla kombi markası için yıl boyunca size hizmet vermek için hazırız.

 

 

Anasayfa

Sosyal Medya

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
Kasım 17, 2018 Ariston Kombi , , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir