0212 633 56 22

Ataşehir Kombi Servisi

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir kombi servisi olarak çağrılarınıza en kısa sürede yanıt verip, gezici servislerimizden size en yakın olanını adresinize yolluyoruz.

Kombi Servis

Ataşehir kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her daim hizmetindeyiz. İstanbul’da yıllardır hizmet vermekte olan firmamız cihazınızla ilgili bütün teknik bilgilere hakimdir. Gezici servislerimiz İstanbul’u gün boyu dolaşmaktadır. Acil servis kaydı oluşturduğunuz zaman bu ekiplerimizden size en yakın olanı adresinize yönlendiririz. Ataşehir kombi servisi arıyorsanız sitemizdeki numaralardan bize ulaşıp arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Arıza

Ataşehir kombi servisi olarak cihazınızdaki arızaları yanılma payı olmadan tespit ederiz. Isıtma sistemlerinde bir çok arıza meydana gelebilmektedir. Bu arızalar çok çeşitli olduğu gibi, ortaya çıkış sebepleri de farklılık gösterebilir. Cihazınızın bakımlarının düzenli yapılmamış olması en büyük etkenlerdendir. Bunun dışında ani elektrik git-gelleri, düzgün kullanılmamış kombi, yanlış teknik müdahele vb. gibi bir çok nedenden dolayı cihazınız arıza verebilir. Ataşehir kombi servisi bu arızalarınızın doğru eğitim almış sertifikalı teknisyenler tarafından tespit edilip tamir işlemi uygulanmasını önerir. Aksi takdirde yanlış arıza tespiti ve yanlış tamir işlemi cihazınıza ve doğalgaz faturanıza zarar olarak geri dönecektir.

Detaylı Bilgi.

Ataşehir Kombi Bakım

Ataşehir kombi bakımı oldukça önemli bir husustur. Kombi bakımı düzgün ve periyodik olarak yapılmadığı takdirde çok ciddi hasarlar doğurabilir. Kombinizde arıza oluşma ihtimalinin yanı sıra, doğalgaz faturanız da normalden çok daha fazla gelebilir. Peteklerde ısınmama, gürültülü çalışma, sıcak suyun gerektiği kadar ısınmaması vb. sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlardan olabildiğince kaçınmak için Ataşehir Kombi Servisi‘ni arayarak kombi bakımı için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Ataşehir Kombi

Ataşehir bölgesine yıllardır hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktadır. Çalışmalarımız maksimum hizmet ve minimum maliyet ilkesine göre yapılmaktadır. Yaptığımız her işlem bir sene boyunca şirketimiz tarafından yüzde yüz garanti kapsamı altındadır. Yanlış arıza tespiti veya yanlış tamirat işlemi kesinlikle söz konusu değildir. Yıllardır çalıştığımız bu sektörde müşterilerimizden hep iyi geri dönüşler elde ettik. Siz de gönül rahatlığıyla kombinizi tamir ettirmek istiyorsanız 7/24 bizleri arayabilirsiniz.Anasayfa

Sosyal MedyaSonraki Yazı
Önceki Yazı
Ocak 16, 2019 Airfel Kombi, Ariston Kombi, Auer Kombi, Baymak Kombi, Demirdöküm Kombi, Falke Kombi, Ferroli Kombi, İmmergas Kombi, Kombi, Lambert Kombi, Protherm Kombi , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir