0212 633 56 22

Demirdöküm Servis

Sonraki Yazı

DEMİRDÖKÜM SERVİS

Demirdöküm Servis Hizmeti

Demirdöküm Kombi

Evlerde ya da işyerlerinde sıklıkla kullanılmaya başlanan kombiler en kötü olasılıkla yılda bir defa bakım ve genel kontrolden geçmek durumundadır. Hassas ve bir o kadar da kapsamlı bir iç mekaniğe sahip olan kombiler, teknik açıdan uzmanlığı zorunlu kılar. Kombiler, temel düzeyde ısıtma sistemlerinde bir beyin görevi görür. Özellikle kış aylarında evlerimizin ya da işyerlerimizin en vazgeçilmez aygıtı olan kombiler, zaman içerisinde bozulabilir ya da çalışma performansı açısından düşüşe geçebilir. Kombilerin onlarca arıza sebebi bulunabilir, burada arızanın tespiti uzman ve deneyimli bir ekibe bağlıdır. Alanında oldukça deneyimli olan ekibimiz tespit tamir ve bakım konusunda titiz ve detaylı bir hizmet vermektedir. Söz konusu kombi olunca çok sayıda markadan bahsetmek mümkündür. Bu marklardan bir tanesi olan Demirdöküm servis açısından geniş bir ağa sahiptir. Demirdöküm servis hizmetini, garanti kapsamı biten kombiler için gerçekleştiriyoruz.  Yetkili Demirdöküm servis ekibine göre daha hızlı ve daha çözüm odaklı olan ekibimiz, kombi bakımı konusunda size asla zaman kaybettirmez. Demirdöküm servis hizmeti veren sertifikalı ekibimiz, deneyimini bu sürece olumlu yönde yansıtmaktadır.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Servis

Demirdöküm servis için;  gerek parça değişiminde gerekse de tamirat süreçlerinde %100 garanti sunan ekibimiz, sizi A’dan Z’ye her konuda bilgilendirecektir.   Bakım prosedürlerine son derece hakim olan Demirdöküm servis ekibimiz tamirat için geniş kapsamlı materyallere sahiptir. Gerek bacalı gerek hermetik gerekse de yoğuşmalı kombi tiplerinde Demirdöküm servis hizmetimizi aksatmadan verebilecek yetkinliğe sahip olan ekibimizden oldukça memnun kalacaksınız.

Başarılı bir servis kombi konusunda hemen hemen bütün markalara hakim olmalıdır. Çünkü her markanın kendine ait bir mekaniği kendine ait özel parçaları ve stili bulunuyor. Demirdöküm kombi konusunda öncü diyebileceğimiz markalardan bir tanesi durumunda. Bu yüzden ülkemizde de oldukça popüler durumda. Demirdöküm  hizmetini alırken bu yoğun deneyimden de faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Ekibimiz Demirdöküm servis süreçlerinde sizi teknik terimlerle yormaz. Sizinle her daim çok nazik bir şekilde iletişim kurmaya gayret eden çalışanlarımız, bilgi konusunda detaylı; ancak dil konusunda sade olmaktan yanadır. Size sormadan, size bilgi vermeden asla bir parçanın değişim işlemini gerçekleştirmez. Size hiç beklemediğiniz anlarda yüksek bedeller çıkartmaz. Kombinizi özellikle yaz aylarının sonunda, sonbaharın başında bakıma almanızı öneriyoruz. Servis için illa ki bir arızanın meydana gelmesine gerek yoktur. Senede bir defa düzenli bir şekilde kombinizi bakıma almayı kendinize gelenek haline getirmelisiniz.

 

 

Anasayfa

Sosyal Medya

Sonraki Yazı
Eylül 18, 2018 Demirdöküm Kombi , , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir