0212 633 56 22

Falke Servis

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

FALKE SERVİS

Falke Servis hizmeti.

Falke Servisi

Isıtma sistemlerinde sorumluluk eve doğalgaz bağlatıp kombi taktırmakla ne yazık ki bitmiyor. Burada asıl sorumluluk kombi montajı sonrasında ortaya çıkıyor. Kombiler 6 aylık ya da 1 senelik periyodik bakımın zorunlu olduğu, hassas aygıtlardır. Zamanla kombilerin verimliliğinde düşüş söz konusu olabilir ya da doğrudan oluşan bir arıza nedeniyle çalışması durabilir. Bu tip durumlarda kullanma kılavuzunda belirtilen yönergeleri uygulayabilirsiniz; fakat sonuç yine değişmiyorsa, yani kombiniz istediğiniz düzeyde çalışmıyorsa mutlaka bir yetkili servisi aramalısınız. Bir kombinin bozulmasına neden olacak sayısız faktörden söz edebiliriz. Burada tabi iyi bir marka arıza konusunda başınızı daha az ağrıtacaktır. Örneğin Falke servis konusunda sizi üzmeyecek markalardan. Falke marka kombiler çok sık arıza yapmadığı için doğal olarak sık sık Falke servis hizmeti almak durumunda kalmazsınız.

Falke Kombi Servisi

Kombi servisi konusunda ne yazık ki her sektörde olduğu gibi son derece art niyetli kişilerle karşılaşmak mümkündür. Firma olarak son derece deneyimli ekibimizle beraber uzun senelerden bu yana Falke servis hizmetini sürdürmekteyiz. Sadece Falke servis değil bütün kombi markaları için bu hizmeti sürdürmekteyiz. Yetki belgesine sahip olan ve profesyonel hizmet sunan ekibimize günün her saati ulaşmanız mümkündür. Ekibimiz Falke servis hizmeti boyunca sizi gerek fiyatlar gerekse de parça değişimi konusunda bilgilendirecektir. Falke servis konusunda evinize ya da işyerinize gelen ekibimiz öncelikle arızanın tespitini gerçekleştirir. Arıza tespitini hemen sizinle şeffaf bir şekilde paylaşır.

Falke Kombi Servisi

Gerekli maddi bedelleri, yapılacaksa parça değişimlerini size aktarır. Eğer sizin onayınız olursa bakım ve onarım işlemleri o andan itibaren sürdürülmeye devam eder. Falke servis hizmeti veren ekibimiz size karşı son derece nazik ve anlayışlıdır. Gerek telefon üzerinden iletişim kurduğunuz arkadaşlarımız gerekse de sahada çalışan teknik ekibimiz, kombi arızanızı gidermekle kalmaz, sizin için en uygun fiyatları oluşturmaya çalışır. Falke servis hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştiriyoruz. Hermetik, yoğuşmalı ya da bacalı tipteki kombileriniz için teknik ekibimiz gerekli onarım işlemlerini uygulayacaktır. Bütün kombilerin kendine has özellikleri ve arıza nedenleri bulunmaktadır. İşte tam da bu noktada teknik servisin deneyimi ön plana çıkmaktadır. Ekibimiz yıllar boyunca 10 civarında kombi markasının bütün alt modellerinde çalıştığı için artık bütün arıza nedenlerine hakim durumdadır. Bu da zaman açısından size büyük bir avantaj olarak geri dönecektir. Çok özel durumlar hariç, kombi arızanızı genelde bir gün içinde gerçekleştiriyoruz. İsterseniz e-posta ile isterseniz telefon numaramız üzerinden bizimle iletişim kurmayı unutmayın.

Anasayfa

Sosyal Medya

 

 

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
Kasım 17, 2018 Falke Kombi , , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir