0536 781 8857

Ferroli Servis

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

FERROLİ SERVİS

Ferroli servis hizmeti.

Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Doğalgaz kullanımının artmaya başlaması yeni bir servisin adeta sektör haline gelmesini sağladı. Tahmin edebileceğiniz üzere kombi servisi hizmeti veren firmalardan ya da kişilerden söz ediyoruz. Her alanda olduğu gibi bu alanda da oldukça deneyimsiz ve beceriksiz kişiler tümü art niyetleri ile varlığını sürdürmektedir. Bu kişiler ya da firmalar en basiti kombi için orijinal yerine 3. sınıf bir yedek parça takarak hem faturalarınızın daha yüklü gelmesine hem de ağır bir servis ücreti ödemenize neden olabilmektedir. Kısa süre içinde tekrar eden arızalardan dolayı oldukça pahalı olan kombilerinizi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Evinize örneğin Ferroli servis hizmeti verdiğini söyleyen bir firmayı çağırdığınızda Ferroli servis hizmeti konusundaki hakimiyeti deneyimi ve fiyat politikasını inceleyin. Yedek parça değişimi yaptıklarında müdahale edin ve orijinal bir parça takıp takmadıklarını sorgulayın.

 Düşük kaliteli bir servis karşılığında sizden oldukça yüksek bedeller talep edebilmektedirler. Fiyat pazarlığınızı aşama aşama, arıza tespiti gerçekleştikten sonra yapmalısınız. Ferroli servis hizmeti konusunda uzun süredir hizmet veren firmamızın bu konudaki iyi niyetli yaklaşımıyla gurur duyuyoruz. Firmamız İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelerine servis hizmetini vermektedir. Size kombi arızası konusunda adeta bir telefon ya da bir mail kadar yakın olduğumuzu bilmelisiniz. Bilindiği üzerekaliteli bir şekilde Ferroli servis hizmeti verebilmek için öncelikle Ferroli markalı kombilerin iç mekaniğine, olası arıza nedenlerine hakim olmak gerekiyor. Bu deneyim hem Ferroli servis hizmetinde kaybedilecek zamanın önüne geçilecektir, hem de daha önce yaşanan kötü deneyimlerin tekrar etmemesini sağlayacaktır.

Ferroli Kombi Servisi

Günümüzde kombilerin çok çeşitli arıza nedenleri olabilir. Kombinizin çalışmasında aksama meydana gelmişse öncelikle evde yapmanız gereken yönergeleri takip edin. Bunlar zaten kullanım kılavuzundan ya da yetkili Ferroli servis tarafından öğrenebileceğiniz temel çözümler. Buna rağmen eğer kombiniz hala çalışmıyorsa o halde hemen Ferroli servis hizmeti veren ekibimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçin.   Ekimizi kısa süre içinde kombinizdeki arızanın nedenini öğrenip, %100 onarım garantisi vermektedir. Bu aşamada gerekirse petekler temizlenir, kombilerde yer alan parçalar değişir ya da rutin bakımları gerçekleştirilir. Ferroli servis hizmetini almak için mutlaka arıza oluşmasına gerek yoktur, ileride daha büyük aksaklıklarla karşı karşıya kalmamak için bu rutin bakımı yıllık olarak almanız gerekir.  Yıllık bakımlarınızı gerçekleştirmeniz sayesinde hem ağır fatura bedellerinden kurtulursunuz hem de kombinizin ömrünü bir nebze daha uzatırsınız.

 

Anasayfa

Sosyal Medya

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
Ekim 19, 2018 Ferroli Kombi , , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir