0212 633 56 22

İmmergas Servis

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

İMMERGAS SERVİS

İmmergas servis hizmeti.

İmmergas Servisi

Kombi markanızın kalitesi kadar yetkili servisinizin de kalitesi çok önemlidir. Dahası bu konuda belli ölçüde bilgi sahibi olmanız büyük önem taşır. En basit haliyle hangi marka olursa olsun kombinizin düzenli bakımını yapmıyorsanız kombinizin ortalama ömrü ciddi ölçüde aşağılara düşecektir. Kombi cihazları, çok komplike ve kapsamlıdır. Dolayısıyla bir kombinin arıza vermesi için çok fazla neden sayılabilir. Bu nedenlere kolayca hakim olabilmek için de her markaya ait kombiyi tüm modelleriyle çok iyi tanımak gerekiyor. Çünkü bazı kombi markalarının kendine has problemleri söz konusu olabilmektedir. Servis hizmetini bir kişinin vermesiyle kurumsal bir servis firmasının vermesi arasındaki en önemli fark ekibin yarattığı güç ve tecrübedir. İmmergas servis hizmeti, tıpkı kombi servis hizmeti verdiğimiz diğer markalar gibi kullanıcılardan büyük bir beğeni topluyor.

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Servisi

İmmergas servis boyunca bu olumlu geri dönüşlerin en önemli nedeni kullanıcılarla olan nazik iletişim tarzımız ve şeffaf bilgilendirme politikamızıdır. Bunu biraz açmak gerekirse; ekibimiz arıza kaydını aldıktan sonra İmmergas servis hizmetini vermek için yola çıkar. Ev ya da işyerinizde arıza yapmış olan kombinizi yerinde inceler. İlk olarak kombinizde ortaya çıkan arızanın nedeni saptanır. Çünkü bu konuda sizin referansınızdan ziyade teknik olarak ya da somut olarak arızanın nedeni ortaya çıkarılmak durumundadır. Bazen bir arıza, başka bir arızayı doğurmakta ya da tetiklemektedir. İmergas servis hizmeti kapsamında kombinize zarar verecek bütün unsurlar size aktarılır. Yukarıda da değindiğimiz üzere burada temel politikamız müşterilerimize karşı açık ve şeffaf olmaktır. İmergas servis hizmetini verdiğimiz esnada yedek parça değişimi yapılacaksa bunun fiyat bilgisini mutlaka sizinle paylaşıyoruz. Öte yandan kesinlikle orijinal olmayan bir yedek parçayı kombinize monte ederek sizi aldatma yoluna gitmiyoruz. Etik açıdan kendini kanıtlamış olan ve bu konuda çok sayıda referansları olan firmamızı haftanın her günü ve her saati arayabilirsiniz.

İstanbul içinde İmergas servis hizmetini vermek için kısa sürede kapınızda olacağız. Özellikle kış aylarında arızalı bir ısıtma sistemiyle sizi baş başa bırakmamak adına çok daha aceleci davranacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. İmergas servis konusunda resmi olarak uzun süre garanti vermektedir. Hatta bazı modelleri 10 yıla kadar bile garanti kapsamındadır. Fakat bu İmergas servis hizmetinden yoksun kalacağınız anlamına gelmemelidir. Yetkili servisler çoğu zaman size zaman kaybettirebilir, süreci uzatabilir. En azından arıza için olmasa dahi özel bakım ve kontroller için bile olsa dışarıdan bir servisle kontak kurmak size büyük avantajlar sağlayacaktır.  Güvenli ve ekonomi kbir İmergas servis hizmeti almak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Anasayfa

Sosyal Medya

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
Kasım 22, 2018 İmmergas Kombi , , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir