0212 633 56 22

Kombi Arızaları

Önceki Yazı

Kombi arızaları hakkında detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kombi Arızaları

Kombi arızaları cihazların elektronik beyinlerince tespit edilip dijital ekranda arıza kodu aracılığıyla size bildirilir. Her arıza kodunun farklı bir sebebi vardır. Cihazınızda çalışmayan aksamlar ekrana farklı arıza kodlarının yansıması demektir. Bu arıza kodlarını internette sorgulatabileceğiniz gibi bazılarının çözümlerini siz de halledebilirsiniz. Bu kodlar hakkında bilgi almak ve ne anlama geldiğini öğrenmek için kombi servisimizi 7 gün 24 saat arayıp destek alabilirsiniz.

Kombi Hata Kodları

Isıtma sistemlerinizin standart çalışma düzeni bozulduğunda dijital ekranlarınızda bazı hata kodları belirmektedir. Kombi arızaları genelde bu kodlarla tespit edilebilmektedir. Eğer arıza durumunda olan kombinizin dijital ekranında bir hata kodu yazıyorsa(f10,f03 vb.) servis talebinde bulunmadan önce bu hata kodunu mutlaka söylemelisiniz.

Bazı hata kodları teknik servis müdahelesi gerektirmemektedir. Bu sebepten teknik destek çağırmadan önce cihazınızın dijital ekranında beliren hata kodunu telefonda bize iletirseniz daha sağlıklı bir servis süreci elde edebiliriz. Bazı durumlarda telefondan yönlendirme ile arızalar giderilebilmektedir. Bazı durumlarda ise arıza kodundan arızayı yüksek oranda tahmin edip fiyat ve parça bilgisi verilebilmektedir. Hata kodlarını internet üzerinden arattığınızda bir çok sonuç elde edersiniz. Elde edilen bu sonuçların hepsinin doğru olduğunu söylemek maalesef imkansız. Günümüz dünyasında internetteki bilgi kirliliğinden kombi arızaları da nasibini almış bulunmakta. Bu sebepten dolayı hata kodunuzu araştırdıktan sonra servisimizi arayarak %100 doğru tespit için destek isteyebilirsiniz.

Kombi Arızalarında Ne Yapmalısınız

Kombiniz arıza durumuna geçtiğinde öncelikle dijital ekranda bir hata kodu belirip belirmediğini kontrol etmelisiniz. Eğer cihazınızın ekranında bir kombi arızaları kodu bulunuyorsa bu kodu internette arayarak araştırabilirsiniz. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi internette bulunan bilgi kirliliğinden olumsuz etkilenmemek için nihai sonucu destek hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Cihazınızdaki arızanın durumuna göre sizi telefondan yönlendirip arızayı giderebilme ihtimalimiz olduğu gibi teknik ekibimizin gelip yerinde teşhis yapması da gerekebilmektedir. Detaylı bilgi ve teknik servis talebi için bizi arayabilirsiniz.Anasayfa

Sosyal MedyaÖnceki Yazı
Nisan 9, 2019 Airfel Kombi, Ariston Kombi, Auer Kombi, Baymak Kombi, Demirdöküm Kombi, Falke Kombi, Ferroli Kombi, İmmergas Kombi, Kombi, Lambert Kombi, Protherm Kombi ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir