0212 633 56 22

Kombi Bakımı

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

Kombi Bakımı

Kombi bakımı cihazınızın sağlığı ve faturanız için oldukça önemli bir faktördür. Hemen kombi bakımınızı yaptırmak için bizi arayın.

Kombi Bakımında Profesyonellik

Kombi Bakımı

Kombi bakımı cihazınızın düzgün çalışması ve ısıtma sistemleri faturalarınızın olabildiği kadar az(ucuz) gelmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılan kombiler diğer kombilere kıyasla çok daha az arıza vermektedir ve çok daha az faturalara daha çok ısıtma sağlamaktadır. Kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız her şeyden önce bunu profesyonel bir ekibe yaptırmalısınız. Aksi takdirde yapılan yanlış işlemler hem cihazınıza hem de faturanıza zarar verecektir. Yıllardır içinde olduğumuz servis sektöründe kombi bakımını garantili olarak yapıyoruz. Tecrübeli teknisyenlerimiz alanlarında profesyonel, gerekli sertifikalara sahip ve güler yüzlüdür.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi bakımınızı yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Cihazınızın bakımını periyodik olarak yaptırmalısınız. Biz her cihaz için senede bir kere bakım işlemi öneriyoruz. Eğer mümkünse bu bakım işlemi yazdan kışa geçiş döneminde yaptırılmalıdır. Kombiniz en çok çalışacağı dönemden önce hem bakım görmüş olur hem de bir arıza durumu var ise tespit edilip kışa gelmeden çözülmüş olur.

Ne Kadar Önemli?

Cihazınızın bakımı stabil çalışması için çok önemlidir. Sürekli olarak çalışan kombinizin bazı parçaları zamanla birlikte kirlenip tıkanabilir veya ufak arıza durumlarına geçiş yapabilirler. Kombi bakımında bu sorunlar giderilir ve ileriye dönük oluşabilecek arızaların önü kesilmiş olur. Bu nedenlerden dolayı cihazınızın bakımını düzgün ve zamanında yaptırmanız uzun vadede size kazanç olarak geri dönecektir.

Neden Biz?

Kombi bakımında servis seçmenin oldukça zor bir seçim olduğunun farkındayız. İstanbul’da bu işi yaptığını iddaa eden yüzlerce firma bulunmakta. Peki bu kadar çok firmanın arasından neden bizim firmamızı seçmelisiniz? Şirketimiz yaklaşık 20 yıldır İstanbul’da kombi servisi hizmeti vermektedir. Teknik ekibimiz gerekli sertifikalara sahip, profesyonel ve yıllardır sektörde tecrübe kazanmış teknisyenlerden oluşur. Kombinize yapacağımız her işlem bu nedenlerden dolayı şirketimizin bir sene garantisi altındadır. Gönül rahatlığı ile iletişim numaralarımızdan bize ulaşıp servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Yaptığımız her işlem %100 çözümdür ve garantimiz altındadır. Ekstra oluşabilecek herhangi bir durum bulunmamaktadır.Anasayfa

Sosyal MedyaSonraki Yazı
Önceki Yazı
Ocak 20, 2019 Airfel Kombi, Ariston Kombi, Auer Kombi, Baymak Kombi, Demirdöküm Kombi, Falke Kombi, Ferroli Kombi, İmmergas Kombi, Kombi, Lambert Kombi, Protherm Kombi , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir