Hizmetler

Kombi Arıza Tespit

Kombi arıza tespitinizi tecrübeli ekip arkadaşlarımız yerinde ve yanılma payı olmadan yaparlar.

Kombi Tamir

Kombi tamir hizmetini teknik ekibimiz maksimum kalite ve minimum maliyet esasına göre yerine getirirler.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı cihazınızın arıza vermemesi ve uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Ayrıca doğalgaz faturanızıda etkilemektedir. Kombi bakımınız senede bir teknik ekibimiz tarafından yapılır.

Kombi Tamir Hizmetleri

Kombiniz için gereksiz ödeme yapmayın!

İstanbul'daki çoğu kombi servisi pahalı fiyatlarla hizmet vermekte. Bu şekilde pahalı hizmet veren şirketler kalite bakımından da yetersiz kalmakta. Kalite pahalı maliyetle değil tecrübe ve profesyonellikle olur. Isıtma sistemlerinizin tamirinde gereksiz harcamalar size performans olarak değil arıza ve fazla fatura olarak geri dönecektir. Kombi Servisi olarak olabildiğince uygun fiyatlar ve en yüksek kalite ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz nakit ödeme yoluyla çalışmaktadır. Kredi kartı kabul edilmemektedir.

 

Kombi Servisinde Teknoloji

Kombi tamiri sektöründe günümüz teknolojisini kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız kombi malzemeleri tamamen orijinal ve %100 garantilidir. Isıtma sistemlerinde parça kalitesi ve sıfır-ikinci el durumu çok önemlidir. Eğer cihazınıza ikinci el  veya yan sanayi bir yedek parça takılırsa bu kısa vadede size arıza olarak geri dönecektir. Gelen servislerin cihazınız için kullandığı yedek parçaların orijinalliği ve kullanılmış olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Kombinizin tamirinde profesyonel ve tecrübeli bir ekibin çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul Kombi Tamiri