0536 781 8857

Kombi Servis

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

Kombi Servisi

Kombi servis olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da Kombi Servis

Kombi servis seçimi İstanbul gibi büyük bir metropolde oldukça kafa karıştırıcı bir meseledir. Onlarca firma arasından güvenilir ve uygun fiyatlı işlem yapan bir firma bulmak oldukça zor olabilir. Kombi Tamir Servisi olarak yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ekip arkadaşlarımız alanlarında eğitim almış güler yüzlü teknisyenlerden oluşmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine gün içi olarak kombi servis hizmeti vermekteyiz.

Kombi Servis Hizmeti

Kombi servis hizmeti oldukça dikkatli seçilmelidir. Cihazınıza tecrübesiz ve teknik bilgisi zayıf teknisyenler tarafından yapılacak her türlü işlem size erken arıza ve yüksek fatura olarak geri dönecektir. Bu konuda şirketimiz kombi servis hizmeti verdiği her müşterimize 1 senelik garanti sunmaktadır. Tamiratı gerçekleştirilen bölgede bir sene içinde oluşabilecek her türlü arıza şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Yaptığımız işlemler bozulmama garantili olup bu duruma çok az rastlanmaktadır.

Kombi Servisinde Fiyat

Kombi alanında fiyatlar kullanıcıların oldukça aklını karıştırmaktadır. Her sektörde olduğu gibi servis sektöründe de aynı işlemi daha ucuza yapacak servisler her zaman bulunmaktadır. Fakat bu işlemler hem doğru yapılmaz, hem de ikinci arıza sonrası bu servislere ulaşım sağlanamaz. Yani geçici çözümlere çok daha fazla ücret ödemiş olursunuz. Şirketimiz maksimum çözümlülük ve en uygun fiyat esasına göre servis hizmeti vermektedir. Cihazınızda oluşan herhangi bir arıza durumunda bizleri 7/24 arayabilir, servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Teknik ekiplerimizden bölgenize en yakın olan ekip adresinize en kısa sürede ulaşacaktır. Ardından arıza tespiti yapılır ve arıza ve tamiratı için gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılır. Yaptığımız her işlem garanti dahilinde olup kesinlikle gerekli ve nokta atışı tamiratlardır.

Tamir hizmeti alırken aldığınız firmanın geçmişine ve profesyonelliğine dikkat etmeniz önerilir. Ayrıca kombi bakımı konusunda da çok titiz olmalısınız. Kombi bakımı düzenli bir şekilde ve bilgili teknisyenler tarafından yapıldığı takdirde faturanızda gözle görülür bir azalma görürsünüz. Devamında cihazınızın arıza verme ihtimali minimuma iner ve sağlıklı bir ısınma sağlarsınız.

Her türlü sorununuz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Anasayfa

Sosyal Medya

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
Ocak 8, 2019 Kombi , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir