0212 633 56 22

Lambert Servis

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

LAMBERT SERVİS

Lambert Servis hizmeti.

Lambert Servisi

Neredeyse maksimum verimliliğe sahip olan Lambert marka kombiler kullanıcıların büyük beğenisini topluyor. Ülkemizde birçok alışveriş sitesinden uygun fiyata Lambert marka kombi alabilirsiniz. Isıtma sistemlerinin çok kritik bir parçası olan kaliteli kombiler sizi bütün bir sene boyunca asla sizi yarı yolda bırakmaz. Fakat bu kombilerin zaman içinde arıza yapacağı gerçeğini de değiştirmiyor. Hangi kombi markası olursa olsun mutlaka belli aralıklarla bakım ve onarım muhtaçtır. Lambert marka bir kombiniz olsa dahi Lambert servis hizmetinden yararlanmalısınız.

Garanti süresi kapsamında servis hizmetinden ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz ancak bu sürenin dışında daha hızlı ve daha verimli bir çözüm için Lambert servis hizmetini özel olarak sunan ekibimizle iletişime geçin. Lambert markalı bir kombinin altı ayda bir defa rutin periyodik bakımının yapılması şarttır. Eğer bu gerçekleşmezse, yani kullanıcı olarak sadece kombiniz arıza yaptığında internetten Lambert servis noktaları şeklinde bir arama yapmaya başlarsanız, artık geç kalmış olabilirsiniz. Belki kombinizi yeniden tamr edebilir ve çalıştırabilirsiniz ancak arızaya geç reaksiyon gösterdiğiniz için cihazın yıpranmasına neden olursunuz. Tıpkı tıbbi müdahalelerde olduğu gibi Lambert servis konusunda erken davranmak çok önemlidir. Nihayetinde kombiler çok da ucuz cihazlar değildir ve olası bir arıza size ciddi zararlar verebilir. Oysa düzenli bakım neticesinde kombinizi kontrol ettirmeniz uzun vadede kombinizin sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.

Lambert Kombi Servisi

Lambert servis hizmeti veren ekibimiz öncelikle arızanın nedenini kavrar ve sürece dair sizi hızlı şekilde bilgilendirir. Bunu yaparken de kibar tavrından asla ödün vermeyen ekibimiz her daim Lambert ServisiLambert servis hizmeti boyunca şeffaf olmaya çalışır. Lambert servis hizmetini verebilmek için hem bu markaya ait modellerin çok iyi bilinmesi hem de olası kombi arızalarına hakim olunması gerekir. Su sızdırıp sızdırmadığı, peteklerde bir tıkanıklık olup olmadığı, fanda ya da elektrik bağlantılarında bir pürüz olup olmadığı bu aşamada saptanır. Lambert servis hizmetini verirken bacalı ya da yoğuşmalı   kombilerde çok daha farklı yöntemlere başvurulur. Çünkü her kombi tipinin kendine has bir mekaniği söz konusudur.

Kombi bakımına gelen kişilerin yetki belgelerini mutlaka kontrol edin ve gerekirse bu belgeyi aldıkları kurumları arayın. Bu tavrı abartılı bulmayın, çünkü piyasada teknik hakimiyeti olmadığı halde kombi servisi veren çok sayıda kişi ya da kurum bulunuyor.  Üstelik bu kişiler kombinize takacakları 3. sınıf yedek parçaları orijinalmiş gibi sunabilmektedir. Belki daha uygun fiyatlara servis hizmeti almak adına kombinizi ömür boyu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu noktada yetki belgesi olmayan, serbest çalışan kişiler yerine referansları olan insanlarla çalışmanız çok daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

 

 

Anasayfa

Sosyal Medya

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
Kasım 20, 2018 Lambert Kombi , , , , ,
About Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir