Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

Kombilerinizin bakım, onarım, montaj, tadilat, servis gibi hizmetlerini üstlendiğimiz Bağcılar Kombi Servisi’mizde bulunan uzman ekiplerimiz yaşadığınız arızalarda 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Kombiler, bakımları düzenli bir şekilde yapıldıkları zaman tam performans göstererek evinizi sorunsuz bir şekilde ısıtır ve elektrik, gaz harcamalarınızı minimum seviyede tutmaya çalışır. Ancak kombilerde oluşan arızalar veya teknik problemler bu durum için büyük bir engel teşkil etmektedir.

Özellikle yılın belli aylarında teknik servis ve bakım isteyen kombiler, bu onarım ve temizlik işleri yaptırılmadığı taktirde sorun çıkaracak, dolayısıyla performansı da aynı oranda düşecektir. Bu da elektrik ve gaz harcama faturalarınıza yansıyacak, küçük bir maliyetten kaçayım derken daha büyük meblalar ödemek zorunda kalma ihtimali ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu tip durumların yaşanmaması için kombilerinizin düzenli olarak bakım, teknik servis, onarım, montaj, temizlik gibi düzenli olarak yapılması gereken kontrollerinin gerçekleşmesi önemlidir. Bağcılar Kombi Servisi olarak kombilerinizle ilgili yaşadığınız bütün problemlerde yanınızdayız.

HEMEN ARA

Bağcılar Kombi Hizmetleri

Uzman kadro ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte kombilerinizde oluşan arızalarınızda sizlere sadece bir telefon kadar yakınız. Kombinizin iyi ısıtmadığını düşünüyorsanız veya faturalarınız yaptığınızı düşündüğünüz harcamalardan çok daha fazla gelmeye başladıysa yüksek ihtimalle bakıma ihtiyaç duyuyor demektir. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşıp, konu ile ilgili olarak teknik destek almanızı tavsiye ederiz.

Bağcılar Kombi Servisi olarak kombilerinizdeki bütün aksanları teker teker inceliyor, en küçük ayrıntısına kadar temizliğini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyat teklifleri ile minimum maliyetle maksimum hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Soğuk kış aylarında kombinizden tam performans almak istiyorsanız, kombilerinizin bakım ve servislerini düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Bu durumda bizlerle iletişime geçerek, en yakın tarihe randevu alabilir ve gereken hizmete en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, randevu verdiğiniz tarihte adreste olacak, kombinin bütün aksanlarını kontrol ederek, gerekirse parça değişimine kadar bütün detaylarıyla ilgileneceklerdir.

Bağcılar Kombi Servis

Bağcılar Kombi Servis

Bağcılar Kombi Tamiri

Kombiler, kendi içlerinde karmaşık bir yapıya sahip olan ürünler olup bu yapıda bulunan bütün parçalar birer bütünü oluşturmaktadır. Bu durumda kombi içerisinde arıza veren herhangi bir bölüm olduğu zaman bu direkt olarak evin ısısına yansır, dolayısıyla petekleriniz eskisi gibi iyi ısıtmamaya başlar. Bu durum da kombi ve kombiye bağlı olan bütün ürünlerin teker teker bakıma ihtiyaç duyduğunu gösterir.

Bağcılar Kombi Servisi olarak evlerinize kadar gelip, kombilerinizin bütün ihtiyaçlarını, arızalarını, sorunlarını haftanın 7 günü 24 saat çözüyoruz. Hiç tahmin edilmeyecek bir kış gününde kombinizin arıza vermesi durumuyla karşı karşıya kalmamak için kombilerin periyodik bakımlarını aksatmamanızı tavsiye eder bu konuda Bağcılar Kombi Servisi olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kombi tamiri olarak piyasada birçok farklı şirket bulunsa da bu konuda dikkat etmenizi gerektiren husus müşteri memnuniyeti olacaktır. 20 yılı aşkın tecrübemiz ile İstanbul’un bütün ilçelerinde gerçekleştirdiğimiz kaliteli işlerimizle yaptığımız hizmetin sonuna kadar arkasında olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin kombi teknik servisine minimum maliyetlerle maksimum hizmete ulaşma noktasında köprü görevini üstlendiğimiz sektörde hizmet vermeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bağcılar Kombi Sıcak Su

Kombilerinizde birden farklı hatayla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan en önemlilerine değinecek olursak kombilerin sıcak su vermemesi, kombi su basıncı ayarlarında hata, rahatsız edici derecede ses yapması, kombi ateşleme arızası gibi sorunları söyleyebilliriz. Kombilerin sıcak su vermemesinin altında birden farklı neden olabilmektedir.

Kombilerin petek ısıtma haricinde ev içerisinde kullanılan suları ısıtma özelliği de olduğundan dolayı kombiler, en çok sıcak su amacıyla kullanılan bir ısıtma aracıdır. Bu sebepten ötürü kombinizde yaşadığınız sıcak su arızasında hemen kombinizin üzerinde bulunan sıcak su ayarını kontrol etmeniz gerekir. Sıcak su ayarları normal derecede yapılmış ise kombinize ulaşan elektrik hattında bir problem olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yine aynı şekilde hata devam ediyor ise Bağcılar Kombi Servisi’ne ait uzman ekibimizle iletişime geçebilir, sorunu eğer tarif edebiliyorsanız tarif edebilir ve teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombilerinize bağlı bulunan peteklerinizde çeşitli işlemler uygulatarak evdeki ısı derecesini artırabilirsiniz. Bağcılar Kombi Servisi ekimiz ile iletişime geçerek kombilerinize reglaj ayarı yaptırabilir ve bu sayede tesisat üzerindeki sıcak suyun, konum olarak daha uzakta bulunan diğer peteklere de ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda sıcak su peteklerinizde daha uzun süre kalacağından ötürü sizlere hem normalden daha fazla sıcaklık sağlar, hem de yakıt konusunda büyük bir ekonomik katkı sağlar.

Evlerinizde daima sıcak su bulunması ve ev ısısının korunması anlamında çok önemli rol oynayan kombiler, yılın belli dönemlerinde bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu noktada kombiler genellikle kış aylarında çok yoğun bir şekilde kullanıldıkları için yaz mevsimlerinde bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.

HEMEN ARA

Bağcılar Kombi Bakımı

Bağcılar Kombi Bakımı

Bağcılar Kombi Bakımı

Kış aylarında kombi bakım masrafları daha pahalı olacağından ötürü Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında kombi bakım masrafları çok daha ekonomik olacaktır. Kombilerinizde yapılması gereken periyodik bakımlarınız için Bağcılar Kombi Servisi daima sizlerin hizmetinde olacaktır. Bizlere haftanın 7 günü 24 saat, sayfa üzerinde verilen telefon numaralarından arayabilir, size en yakın ve uygun tarihe randevu talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz randevu tarihi, ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra belirlenen gün ve saatte adresinize gelecek olan Bağcılar Kombi Servisi ekibi, hemen arıza tespiti için kombinizle ilglili bütün sorunları ortadan kaldırmak için çalışmaya başlayacaklar.

Kombilerinize yaptırdığınız düzenli bakımlar ile birlikte yakıt tüketimi konusunda büyük tasarruflar sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde kombileriniz çalışırken zorlanacağı için fazla yakıt tüketimi yapacak ve fazla elektrik harcayacaktır. Bu sebepten ötürü düzenli kombi bakımını aksatmamanızı tavsiye ederiz. Kombilerinizdeki bakımlar aksatmaya gelmeyecek olan bakımlar olduğu için teknik servis tarafından gerekli kontrollerin sağlanması durumunda, ihtiyaç duyulan temizliğin yapılması ve gerek duyulursa arızalı parçaların giderilmesi gerekmektedir.

 Kombi bakım hizmetlerimiz arasında bulunan tesisat filtrelerinin bakımı, kombi bacası temizleme, limit sensörlerinde yapılan bakımlar, tank kontrolleri Bağcılar Kombi Servisi ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde tamamen müşteri odaklı hizmetimizle gerçekleştirilmektedir. Piyasada bulunan bütün markalara ait kombilerin tamir ve bakımlarını gerçekleştirdiğimiz uzman kadromuz ile birlikte müşterilerimizin önceliklerini dikkate alarak kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet verdiğimiz kombi bakım servisi şirketimizde bulunan teknik ekibimizle birlikte sizlere en uygun kombi servisi hizmeti veriyoruz.

Kombi kurulum ve montaj hizmeti de verdiğimiz Bağcılar Kombi Servisi ekimizle birlikte ikinci el kombi konusunda da sizlere farklı alternatifler sunuyoruz. İkinci el kombi alımlarından sonra gerekli olan bütün bakımları da yaptığımız servisimizde sizlerin memnuniyeti için kaliteli bir çalışma standartı geliştirmeye devam ediyoruz

Kombilerinize bağlı olan peteklerin bakımlarının aksatılması durumunda da kombileriniz tam performanslı bir şekilde çalışmayacak dolayısıyla uzun vadede yüksek ücretler ödemek zorunda kalacaksınız. Bu durumları yaşamamak için Bağcılar Kombi Servisi ekibimizi arayarak en yakın tarihe randevu almanızı tavsiye ederiz. Kombiler yaşam standartlarınızı belirlemede önemli rol oynadıkları için, sağlığınız konusunda riske atılmayacak önemli hususların başında gelmektedir. Siz de uzman ekibimizin kaliteli bir şekilde hizmet verdiği kombi servisimizi arayarak bu hizmetten uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

HEMEN ARA

Sosyal Medya