Hizmetlerimiz

Kombi hizmetleri ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 sitemizde bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm bilgiler özel sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından yazılmaktadır.

0212 633 56 22

Kombi tamiri sektöründe günümüz teknolojisini kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız kombi malzemeleri tamamen orijinal ve %100 garantilidir. Isıtma sistemlerinde parça kalitesi ve sıfır-ikinci el durumu çok önemlidir. Eğer cihazınıza ikinci el  veya yan sanayi bir yedek parça takılırsa bu kısa vadede size arıza olarak geri dönecektir. Gelen servislerin cihazınız için kullandığı yedek parçaların orijinalliği ve kullanılmış olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Kombinizin tamirinde profesyonel ve tecrübeli bir ekibin çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İstanbul’daki çoğu kombi servisi pahalı fiyatlarla hizmet vermekte. Bu şekilde pahalı hizmet veren şirketler kalite bakımından da yetersiz kalmakta. Kalite pahalı maliyetle değil tecrübe ve profesyonellikle olur. Isıtma sistemlerinizin tamirinde gereksiz harcamalar size performans olarak değil arıza ve fazla fatura olarak geri dönecektir. Kombi Servisi olarak olabildiğince uygun fiyatlar ve en yüksek kalite ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz nakit ödeme yoluyla çalışmaktadır. Kredi kartı kabul edilmemektedir.

Kombi Arıza Tespiti

Kombi arıza tespitinizi tecrübeli ekip arkadaşlarımız yerinde ve yanılma payı olmadan yaparlar.

Kombi servisi firması olarak kullanıcılara önerimiz cihazlarının daha az arıza vermesi için bakım ve onarım işlemlerini işinin ehli profesyonel teknisyenlere yaptırmalarıdır. İstanbul gibi büyük bir şehirde onlarca firma arasından doğru tercihi yapmak oldukça zor. Biz siz değerli müşterilerimize %100 garanti sunuyoruz.

Kombi Tamir

Kombi tamir hizmetini teknik ekibimiz maksimum kalite ve minimum maliyet esasına göre yerine getirirler.

Yıllardır süregelen tecrübemizle İstanbul halkının hizmetindeyiz. Siz değerli müşterilerimize %100 garanti ile şişirme fiyatlar olmadan hizmet veriyoruz. Her türlü teknik destek talepleriniz için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı cihazınızın arıza vermemesi ve uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Ayrıca doğalgaz faturanızıda etkilemektedir. Kombi bakımınız senede bir teknik ekibimiz tarafından yapılır.

Cihazlarınızın bakım ve tamir işlemini yaptırırken cihazınızı işinde profesyonel ve tecrübe kazanmış bir firmaya emanet ettiğinize emin olmalısınız. Aksi takdirde uygulanan yanlış tamirat ve şişirme fiyatlar kombi servisinde hem kısa hem uzun vadede cebinize ve cihazınıza zarar verecektir.