Eyüp Falke Kombi Servisi

Eyüp Falke Kombi Servisi ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 sitemizde bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm bilgiler özel sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından yazılmaktadır.

0212 633 56 22

Eyüp falke kombi servisi firmamız, her zaman profesyonel ekipleri ve hızlı müdahale ile dikkat çekmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kombi arızalarını kısa süre içerisinde çözmekteyiz.

Bizim için önemli olan ilk şey müşterilerin bizlere olan güveni ve aynı zamanda iş bittikten sonra bizden memnun kalmasıdır. Bunun için de ekibimizde çalışan kişiler sizi memnun etmek için elinden gelenin daha fazlasını yapacaklardır. Bizleri arayıp arızayı bildirmeniz ve kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra ekibimizde bulunan kişiler sizlere kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaklar ve sorunlarınız ile ilgileneceklelerdir. Bu sektörde uzun senelerden beri varız ve hedefimiz uzun seneler daha var olmaktır.

HEMEN ARA

Eyüp falke Kombi

Bahçelievler Kombi Servisi

Bizlere her zaman güvenebilirsiniz. Firmamız sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu için sizlere en üst seviyede hizmet verecektir.  Eyüp falke kombi servisi firmamız sizlere kombi arızası, kombi bakımı, kombi montajlama işlerinde hizmet vermektedir. Kombiler hassas cihazlardır. Hassas olmaları sebebi ile mutlaka bir defa bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmaz ise ileride daha kötü sorunlara sebep olabilir ve kombi kullanılamaz duruma gelebilir.  Kombide arıza meydana gelip gelmediğini anlamak mümkündür.

Bunlardan bir kaçı, kombiden su gelmesi, kombinin sıcak suyu ısıtmaması, peteklere ısı gelmemesi gibi ve kombiden gürültülü sesler gelmesi gibi. Böyle durum ile karşı karşıya kaldığınızda güvenilir bir firma ile anlaşmak çok önemlidir. Güvenilir olmasının yanına da çalışanlarının profesyonel ve bu işi biline kişiler olması da büyük önem taşımaktadır. Eyüp falke kombi servisi sizlere bu konuda çözümler sunabilir. Firmamızda bulunan kişiler profesyonel kişilerdir.

Güvenilir Servis

Her biri ayrı ayrı eğitimden geçmiş ve bu konu ile ilgili detaylı bir şekilde eğitim almışlardır. Bu sebeple bizlere güvenebilir ve kombinizi teslim edebilirsiniz. Bizlere istediğiniz zaman kalay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Hafta sonu ve hafta içi sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.  Bizi arayıp kayıt açtırmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ekibimiz size en yakın zamanda sizlere ulaşıp adresinize geleceklerdir.

Eyüp falke kombi servisi firmamız her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Son teknolojik aletlerimiz ile bu işi en iyi şekilde yapmaktayız. Tecrübeli ekibimiz ile sizlere en iyi servisi vermek için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan asla şüpheniz olmasın. Kombiye mutlaka her sene özellikle kış mevsiminden önce bakım yaptırmanız tavsiye edilir.

 

Eyüp falke Kombi Bakımı

 

Kombilerde Mevsimsel Durumlar

Kış mevsiminde kombiler daha çok kullanıldığı için bakımı olmayan kombinin arıza yapma olasılığı kışın daha fazla olmaktadır. Bu sebeple tavsiyemiz eylül ekim gibi kombinizin bakımını yaptırmanızdır. Kombi bakımında sizlere ne iyi şekilde hizmet veriyoruz. Bakımı yapılacak kombiniz olduğu zaman evinize geliyor ve bu işlemi evinizde gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımı uzun süren bir işlem değildir ve tahminen yarım saate kombi bakımı halledilmektedir.  Kombi arızasında da evinizde halletmeye çalışıyoruz. Fakat evinizde halledemeyeceğimiz kadar sorun büyük ise veya uzun süren bir işlem ise o zaman firmamıza götürüp cihazınızı tamir ediyoruz. Profesyonel uzman ekiplerimiz kombinizin tamir işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştirdikten sonra evinize kombinizi montajlamak için geleceklerdir.

Montajlama işlemi bu dönemde ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ekibimizde bulunan uzman kişiler sayesinde kombini kısa süre içerisinde montajlanacaktır. Kombinizde bulunan arızanın tespit sonrasında kombide malzeme değişikliği yapıldı ise, bu malzemenin bizde 1 sene kadar garantisi olmaktadır.

Eğer tekrar bu malzemeden kaynaklı bir arıza oluşur ise profesyonel ekibimiz evinize kadar gelecek ve ücretsiz bir şekilde tekrar malzemeyi değiştireceklerdir. Kullandığımız malzemeler asla kalitesiz malzemeler değildir. Hepsi de orijinal ve kalitesi en üst seviyede olan malzemelerdir. Her zaman sizlere hizmeti en kaliteli bir şekilde vermeye çalışırız ve bunun içinde kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel ekiplerimiz sizler in sorununu kendi sorunları gibi benimseyerek hareket ederler. Bunun içinde çözümünü çok kısa süre içerisinde gerçekleştirirler. Sizde güvenilir ve uzman personelleri olan firmalar ile anlaşma sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermeye ve sizin sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözmeye hazırız.

HEMEN ARA

Eyüp falke Acil Servis

Eyüp falke kombi servisi,  iş yeri ve evlerinizde bulunan kombi arızalarını gidermek, aynı zamanda bakımlarını yapıp montajlama işlemlerini gerçekleştirmek için çok çaba sarf etmektedir. Firmamız uzun senelerden beri bu sektörde olup işini bilen kişiler ile çalışmaktadır. Kombi arızalarınız için bizimle hemen iletişime geçip adresinizi verip kayıt açtırmanız yeterlidir.

Aynı gün içerisinde ekiplerimiz sizler ile iletişime geçip kısa süre içerisinde adresinizi verdiğiniz yerde olacaklardır. Kombi arızalarınız kısa süre içerisinde çözülecektir. Kombi arızanız evde çözülecek türden değil ise o zaman profesyonel ekiplerimiz kombinizi firmaya getirir ve sorunu firmada halletmeye çalışır. Daha sonra ise sorun giderilmiş bir şekilde sizlere kombi teslim edilir. Bu zaman içerisinde kombinizi biz döktüğümüz için montajlama işleminden asla bir ücret talep edilmez.

Kombi Tamirinde Garanti

Kombilerinizin tamiratı yapıldığında 1 sene garantisi bulunmaktadır. Bu malzemelerde 1 sene içerisinde tekrar aynı sorun meydana gelir ise firmamız bu sorunu ücretsiz bir şekilde giderecek ve sizden ücret talep etmeyecektir. Kombi bakımlarının ise mutlaka senede bir defa tekrarlanması gerekmektedir. Bu çok büyük önem taşımaktadır. Eğer kombi bakımı düzenli bir şekilde yapılmaz ise kombide çözülmeyecek arızalar meydana gelecektir.  Firmamız bakımı evinize ve iş yerinize gelerek yapmaktadır.  Bakım uzun süren bir işlem değildir. Kısa süre içerisinde halledilecektir.

HEMEN ARA

Eyüp falke Kombi Bakımı

Bakım, kombinizin ömrünün uzamasına sebep olur. Firmamıza 7/24 ulaşmanız mümkündür. Personellerimiz uzman kişilerdir ve işinde gayet ustalardır. Her zaman sorunlarınız karşısında akılcı çözümler üreterek sorunu kısa süre içerisinde tamamlamaktırlar.  Özellikle kış mevsimi gelmeden kombi işlemlerinizi hallettirmeniz önerilmektedir. Kombi işlemleriniz için mutlaka profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir.  kombi servisi firmamızda profesyonel ve işinde uzman olan birçok kişi bulunmaktadır. Hepsinin de sertifikası ve yetki belgeleri bulunmaktadır.  Uzman kişiler sayesinde kombinizde bulunan arıza kısa süre içerisinde çözülecektir.

Firmamıza istediğiniz gün ve saatte kolay bir şekilde ulaşabilir ve arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Arıza kaydının oluşması için adresinizi ve kombinizde meydana gelen arızayı bildirmeniz yeterli olacaktır. Bunu yetkili servisimiz kayıt altına alacak ve ekiplerimiz kısa süre içerisinde sizler ulaşacaklardır. Sizlerle iletişime geçtikten kısa süre içerisinde adresinizi verdiğiniz yere gelip işlemlerine başlayacaklardır.  Kombinizde oluşan arıza kısa süren ve yerinde halledilebilir cinsten ise, bulunduğu yerde ekiplerimiz kombinizin arızasını gidereceklerdir.

Uzun süren ve firmada halledilebilir cinsten arıza ise firmaya götürülüp halledilir. Daha sonra profesyonel ekiplerimiz kombinizi monte etmek için tekrar geleceklerdir. Bu işlemi ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. Bizim için ön planda olan müşterilerimizin memnuniyetidir.

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizim görevimizdir.  Biz görevimizi elimizden geldiği kadar yerine getirmeye çalışacağız.  Profesyonel ve güler yüzlü ekibimi ile sizlere her zaman hizmet vermekteyiz. Eyüp falke kombi servisi firmamız, siz değerli müşterilerinin 7/24 saat hizmetindedir. Aradığınız zaman kısa zaman içerisinde sizlerin sorununu çözmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Bizden kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime gelip kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Firmamızda bulunan kişiler en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklardır.

HEMEN ARA

Sosyal Medya