Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Gaziosmanpaşa bölgesinde hizmet verdiğimiz kombi servisi ile kombilerinizin temizlik, bakım, onarım, montaj, periyodik bakım, petek temizliği, baca filtre temizliği gibi işlemleri uygun fiyat ve kalite standartlarımız yüksek bir biçimde sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kombiler, yılın belli aylarında sürekli olarak çalıştırıldıkları için, kullanılmayan aylarda da bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu noktada kombilerin periyodik bakımlara alınması gereklidir. Aksi halde kombiniz iyi ısıtmayacak ve sizlere sorun yaşatacaktır.

Gaziosmanpaşa’da Kombi Tamircileri

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi olarak kombilerinizin periyodik bakımlarınızı yapıyor, kabarık faturalarınızın maliyetlerinin düşmesine yardımcı oluyoruz. Kombilerizin düzenli olarak yapılması gereken bakımlarını aksattığınız taktirde, bakım masrafından çok daha fazla tamir ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz, bu sebepten ötürü düzenli kombi bakımlarınızı ihmal etmemenizi önerir ve bu konuda her zaman bizlerden bilgi alabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi’nde bulunan uzman teknik kadromuz ile birlikte kombilerinizin tam performanslı bir şekilde çalışması için gereken bütün tamir, onarım ve bakımları sağlıyoruz. Üstelik piyasanın altında kalacak fiyatlarıyla da siz müşterilerimizin ekonomisine katkı sağlıyoruz.

HEMEN ARA

Kombi Nedir?

Kombiler, elektronik ve aynı zamanda fiziksel aksanlardan oluşan ürünler olduğu için çalışma sistemi biraz karmaşık ürünlerdir. Kombilerin çalışma sisteminde yaşanan en küçük arıza bile, peteklerinize gelen ısı miktarını değiştirir, dolayısıyla ya faturalarınız çok fazla gelir ya da gerektiği kadar ısı performansı alamazsınız.

Uzman kadromuz ile birlikte kombilerinizde bulunan bütün parçaların temizliklerini en ince ayrıntılarına kadar inceliyor, temizliyoruz. Eğer kombinizde oluşan problemler temizlik ile giderilemiyor ise de onarım yapılıyor veya müşterinin talebine göre de parça değişimine gidiyoruz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Kombi Servisi olarak, kombi ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz destekte güvenilir bir ekiple çalışmanızı tavsiye eder, uzman kadromuzla birlikte haftanın 7 günü 24 saat sizlere hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Günümüzde cep telefonlarından kombi servisi adı altında yapılan dolandırıcılık sistemleri, insanları ne kadar korkutmuş olsa da güvenmediğiniz veya sizlere kurumsal hizmet sunmayan firmalarla çalışmamanız yararınıza olacaktır

Kombi Arızalarında Maliyetler

Kombi servislerinde genel olarak insanların akıllarına gelen ilk soru “Kombi servislerinde maliyet ne kadar olur?” olmakta ve bu durumun, kombilerinizde meydana gelen problemlerin derecesine göre değişiklik gösterdiğini belirtmek isteriz. Daha detaylı ve sağlıklı bir fiyat almak için bizlere sayfada bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilir, ilgili arızayla alakalı olarak ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Teknik ekibimiz arıza tespitlerini yaptıktan sonra, sizlere bakımı yapılması gereken parçayı veya tamir, parça değişikliği gibi önerilerini sunmakta; onayınız alındıktan sonra ilgili hizmet hızlı bir şekilde ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Büyük şehirlerde birçok kombi bakım servisi olduğu için, insanlar karar verme noktasında zorluk yaşayabiliyorlar. Bu durumda güvenilir ve sizlere kesintisiz hizmet veren firmaları tercih etmenizi öneririz. Gaziosmanpaşa Kombi Servisi olarak Baymak, Demirdöküm, ECA, Protherm, Falke, Lambert, Ariston, Ferroli ve Dolcevita gibi markaların kombi servislerini, bakımlarını, tamir ve yedek parça değişikliklerini gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetimizi her geçen gün artırarak, müşteri portföyümüzü de günden güne artırıyor, kombilerinizin performanslarını en kaliteli şekilde artırmaya devam ediyoruz.

HEMEN ARA

Tamir İşlemlerinde Kullanılan Yedek Parçalar

En uygun kombi yedek parçalarımız ile kombilerinizde oluşan sorunlarda sizlere minimum maliyet çıkarmak için fiyat politikamızı düşük tutuyoruz. Kombi bakımları, hayati önem taşıdığı için bu hususa dikkat çekmek çok önemlidir. Periyodik bakımlarda öncelikle kombi içinde bulunan tesisata ait filtrelerin kontrol edilir, kontrol edilen filtrelerde herhangi bir temizlik ihtiyacı varsa gereken temizlik yapılır veya filtre değişikliğine gidilir. Kombilerin bacalarında bulunan limit sensörleri de yapılan kontrollerin arasında bulunur.

Yoğuşmalı kombilerde yapılan bakımların en başında, içerisinde bulunan yoğuşma tankına ait temizlikler gerçekleşir. Yine aynı şekilde kombilerinizin içinde buunan genleşme tankları da en ince ayrıntılarına kadar temizlenmek suretiyle, gerekirse yedek parça ile değiştirilebilir. Kombi üzerinde bulunan bar ayarı da kombinin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasının en önemli hususlarındandır. Kombinin bar ayarı gerekli standartlara getirildikten sonra petekler ile ilgili olarak kontroller başlar.

Kombinizde hiçbir sorun bulunmamasına karşılık petek temizliklerinin yapılmaması durumunda da petekler, kombinin yaktığı derecede ısı vermez, dolayısıyla performansı düşük bir şekilde çalışır. Petek temizliğinin önemi kombiler için çok yüksektir, bu sebepten ötürü periyodik kombi bakımlarında Gaziosmanpaşa Kombi Servisi ekibimiz peteklerinizin temizliğini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Kombilerinizdeki radyatörlerde de en ince noktasına kadar kontroller sağlanır ve radyatörden kombiye giden borulardaki tıkanıklıklar giderilerek burada bulunan filtrelerin temizlikleri yapılır.

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi olarak sektörde yaklaşık olarak 20 yıldız kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Binlerce mutlu müşteri ve kaliteli referanslarımızla birlikte hala İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesinde kombi tamir servisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Uygun fiyat politikamız ile birlikte kaliteli bir çalışma anlayışıyla siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gaziosmanpaşa Kombi Bakımı

Kombiler, günlük hayatımızın bir parçası olup özellikle soğuk kış günlerinin vazgeçilmezlerindendir. Hayat kalitesini doğrudan etkileyen kombiler, her ne kadar sorunsuz çalışsalar da düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyan elektronik aksanlı ürünlerdir. Bu sebepten ötürü kombilerinizin bakımlarını kesinlikle aksatmamalısınız. Kombilerde bulunan elektronik parçalar, sizlerin evlerinizde rahat ve sıcak bir şekilde huzurlu olmanız için önem arz eden parçalardır. Kombilerinizdeki elektronik parçalardan oluşan kaynaklı sorunlarınız için de Gaziosmanpaşa Kombi Servisi ekibimizden hizmet alabilir, telefon numaramızdan bizlere ulaşarak uzman kadromuzdan uygun randevi tarih ve saati belirleyerek gerekli hizmete sorunsuz bir biçimde ulaşabilirsiniz. Kombilere elektrik sağlayan kablolarda zamanla aşınma, oksitlenme veya yıpranma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda kombinizi kullanmamanızı ve hemen teknik destek almanızı öneririz. Elektrik aksanında ortaya çıkan bir problem, kombinizi kullanmaya devam ettiğiniz taktirde diğer parçaların da kısa devre yapmasına sebep olabileceğinden ötürü uzman kişilerce kontrol edilmesi gereken arızalardandır.

Sıfır olarak satın aldığınız kombilerin montajları da tarafımızca yapılmakta olup, ikinci el kombi veya yedek parça satışımız da bulunmaktadır. Özellikle ikinci el kombi aldıktan sonra kombiniiz bütün risklere açık olacaktır ve bu sebepten ötürü kombi bakımı yaptırmanız çok daha önemli hale gelecektir. Kombi bakımlarınızla birlikte peteklerinizin de kontrollerini gerçekleştirdikten sonra kombinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Kombilerinizin periyodik bakımları, kombilerin kullanılmadığı dönemlerde yapılmaktadır. Özellikle kış aylarında yoğunlukla kullanılan kombilerin bakım, tamir ve onarımları yaz mevsimlerinde ve sonbahar mevsimlerinde gerçekleştirilmektedir. Mevsimlerin fiyatlamalara olan etkisinden dolayı, kombilerinize yaz aylarında bakım yaptırmanız sizler için çok daha ekonomik olacaktır.

Kışın kombilerin bir anda arıza vermesi riskini göze almak, bir anda evinizin ısısının düşmesine yol açacaktır. Hiç vakit kaybetmeden Gaziosmanpaşa Kombi Servisi ekibimize ulaşarak, sayfa üzerinde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve uzman teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman ekibimiz, sizlere en uygun oldukları zaman ve tarih aralığını verecek ve anlaşılan saatte kombilerinizin bakımlarını gerçekleştireceklerdir. Gaziosmanpaşa Kombi Servisi olarak kombilerinizde oluşan arıza, teknik problem, parça değişikliği gibi hizmetlerimizle haftanın 7 günü 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Size uygun fiyat teklifi ve arıza tespiti için hemen bizlere ulaşın.

HEMEN ARA

 

Sosyal Medya