Sultangazi Kombi

Sultangazi kombi servisi uzun senelerden beri sizlere hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız ve sizler için uğraşmaktayız. Bizim için en önemli şey sizin bizlerden olan memnuniyetinizdir. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sizlere istediğiniz gün hizmet vermekteyiz. Güvenilir ve profesyonel kişilere kombilerinizi emanet etmek istiyorsanız bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizler için hafta içi ve hafta sonu çalışmaktayız.  Firmamızda bulunan kişiler güvenilir, işi bilir ve güler yüzlü kişilerdir.

Sizleri memnun etmek için büyük çaba verirler. Kombinizin bakımını ve arızasını kısa süre içerisinde gerçekleştirirler. Kombi bakımı senede 1 defa yapılması gereken bakımlardan bir tanesidir. Bakım yapılmadığı zaman kombide daha ciddi problemler meydana gelebilir. Meydana gelen bu problem kombinizin çalışmasını engeller. Aynı zamanda faturanızın yüksek bir şekilde gelmesini ve ısınma problemlerinizin oluşmasına sebep olur. Bu sebeple kombi bakımlarınızı zamanında yaptırmanız tavsiye edilir. Kombi bakımlarınızı persenklerimiz evinize kadar gelip kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu işlem fazla bir zaman almamaktadır.

HEMEN ARA

Kombi Arızası

Arızalarınızı da evinizde çözmek için ekiplerimiz yüksek şekilde faaliyet göstermektedir. Fakat kombinizdeki arıza evinizde bulunamaz ise firmaya götürülür ve kısa süre içerisinde sorun çözülmektedir. Firmamızda birçok son teknolojik aletlerimiz vardır. Bu aletlerimiz ile sorunlar çözülmektedir. Sizlere her zaman en iyi şekilde yaklaşmakta ve sorunlarınızı kendi sorunlarımız olarak bilmekteyiz.

Bunun için arızaları çözmek için inanılmaz çaba sarf etmekteyiz. Aynı zamanda firmamız kombi montajlama işini de yapmaktadır. İstediğiniz kombiyi istediğiniz zaman montajlama işlemini uzman ekiplerimiz yapmaktadır. Eğer arızanızı çözmek için kombiniz firmamız tarafından sökülür ve firmaya götürülür ise montajlama işleminiz firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleşecektir. Bizlere güvenebilir ve istediğiniz zaman bizlerden hizmet alabilirsiniz. Biz sizlerin her zaman hizmetinde olmaya hazırız.

Bizim için önemli olan sizlerin memnuniyetidir ve bunun için hem firmamız hem de firmamızda bulunan ekiplerimiz en üst seviyede uğraş vermektedir. Sizde güvenilir bir firmaya kombinizi teslim etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip kayıp açtırabilirsiniz.

Sultangazi kombi servisi firmamız, sizlere her koşulda istediğiniz zaman hizmet vermektedir. Kombinizde meydana gelen sorunları uzman ekiplerimiz kısa süre içerisinde çözer ve kombinizin düzenli bir şekilde tekrar çalışmasını sağlar. Bunun için ekiplerimiz çok fazla uğraş vermektedir. Her zaman sizlerin hizmetinde ve kaliteli bir hizmet vermek için çabalamaktayız.

Ekibinizde çalışan bütün herkes yetki belgesi bulunmaktadır ve her biri işinde usta kişilerdir. Firmamız sizlere garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Bunun için bizlere mutlaka güvenmelisiniz. Sizin bize güvenmeniz bizim için çok önemlidir.

HEMEN ARA

Sultangazi Acil Kombi Servisi

Kombinizde meydana gelen arızanın kısa süre içerisinde halledilmesi için önemli çabalar vermekteyiz. Ekiplerimize sorunu bildirdiğinizde kısa süre içerisinde adresinize gelecek ve sorunu çözeceklerdir. Sorun evde çözülecek türden değilse, ekiplerimiz kombinizi döküp firmaya götürür ve kısa süre içerisinde tamiratını gerçekleştirir. Daha sonra ise ücretsiz bir şekilde montajlama işlemini gerçekleştirir. Firmamızda çalışan profesyonel ekiplerimiz her zaman sizlerin memnuniyeti için uğraşmaktadır. Serişimizde bulunan kişiler öncelikle bir eğitimden geçmiş olup bu işi sonuna kadar iyi yapmaktadır. Firmamız ve firmamızda bulunan ekipler her zaman sizlerin memnuniyetini kazanmak için çok büyük çaba sarf etmektedir. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sizde bizden hizmet almak istiyorsanız bizi arayarak öncelikle kayıt oluşturmanız gerekecektir. Kayıt oluşturduktan sonra firmamızda bulunan kişiler sizlere geri dönüşü en kısa süre içerisinde gerçekleştireceklerdir.

sultangazi kombi servisi firmamız, öncelikle müşterilerine en üst seviyede hizmeti sunmaktadır. Günden güne kendimizi geliştirmekteyiz.  Tekniklerimiz kendimize özgüdür. Her zaman tekniklerimizi de geliştirmek için özen göstermekteyiz.  Kombide meydana gelen başlıca arızalar; sıcak suyun akmama problemi, suyun ısınamam problemi, kombide oluşan garip sesler, kombiden su akması, radyatörün sıcaklığının farklılık göstermesi, kombi çalıştığı halde ısıtmaması, su dönüşümünü yapmaması gibi sorunlardır. Biz bu sorunların kısa süre içerisinde hallolmasını sağlıyoruz. Bunun için bize her zaman güvenebilir ve istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda sadece kombi arızaları değil kombinin bakımı ve montajlama işlemlerini de kısa süre içerisinde halletmekteyiz.

Kombinin bakımı düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Eğer düzenli bir şekilde kombi bakımı gerçekleştirilmez ise kombide sürekli arızalar meydana gelir. Bunun için mutlaka kombi bakımının profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamızda bulunan kişilerin hepsi profesyonel kişilerdir ve herkesin yetki belgesi bulunmaktadır. Her zaman işini en düzgün ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedirler. Firmamız, uzun senelerdir bu sektörün içerisinde yerini almaktadır.

Her geçen gün kendini geliştirmiş ve kendini geliştirmeye de devam etmektedir. Bunun için güvenilir bir firma arıyorsanız bize güvenebilir ve hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde yetkililer size en kısa süre içerisinde geri dönüşüm sağlayacakları. Bizlere haftanın her günü ulaşmanız mümkündür. Kayır açtırdıktan sonra ekiplerimiz kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere gelecektir. Eğer kombiniz evinizde tamir edilemeyecek türde ise firmamıza götürülür ve firmamızda tamirat işlemi gerçekleştirildikten sonra evinize getirilerek montajlama işlemi yapılır. Montajlama işlemini biz söktük ise ücretsiz bir şekilde yapmaktayız. Bakımı ise evinizde kombinizi götürmeden gerçekleştiriyoruz. Bakım işlememiz çok uzun bir zaman sürmemektedir. Kısa süre içerisinde profesyonel ekibimiz bakım işlerini halletmektedir. Eğer firmamız tarafından kombin arızası tespit edilir ve değiştirilir ise bu malzemenin size 1 sene garantisini veriyoruz. 1 sene içerisinde tekrardan aynı malzemeden bir arıza meydana gelir ise bu sefer ücretsiz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Kombi Yedek Parçaları

Kullandığımız malzemeler asla çıkma malzemelerden değildir. Her zaman orijinal malzemeleri kullanmaktayız. Bizim için müşterilerin memnuniyeti çok önemlidir. Bu sebeple hem biz hem de firmamızda çalışan ekiplerimiz sizin memnuniyetiniz için çok çabalayacaklardır. Her marka kombinizin tamirat işlemlerini yapmaktayız. Personellerimizde bulunan işçilik her zaman kalitelidir ve bu şekilde olmaya da devam edecektir. Kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sizlere elimizden gelenin en iyisini vereceğimizden şüpheniz olmasın.

İlk olarak bizimle iletişime geçip, kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt oluşturduğunuzda kısa süre içerisinde yetkililerimiz ile görüşecek ve müsait bir zamanda yetkililerimiz evinize gelecektir. Evinizde bulunana rızanın durumuna göre kombi evinizde veya firmada tamir işlemi yapılacaktır. Bazı durumlarda evde tamir işlemi gerçekleştiriliyor ve firmaya gitmesi gerekiyor. Bu sebeple firmamızda bulunan profesyonel ekibimiz kombinizi söküp firmamıza götürüyor. Daha sonra orada kombinin arızası teknolojik aletlerimiz ile belirlenip tamirat işlemi yapılıyor.

Daha sonra ekiplerimiz evinize cihazınızı getirip ücretsiz bir şekilde montajlama işlemini gerçekleştirmektedir. Montajlama işleminde yalnızca firmamızda bulunan kişiler kombinizi söktü ise ücretsizdir. Aksi halde ücret alınabilmektedir. Taktığımız malzemeler çok kaliteli ve orijinaldir.

Orijinal olması sebebi ile de uzun zaman bozulmamaktadır. Aynı zamanda 1 sene malzemelerimize garanti vermekteyiz. 1 sene içerisinde taktığımız malzemelerde bozulma meydana gelir ise ücretsiz bir şekilde tamirat işlemini tekrardan gerçekleştiririz. Sizde güvenilir ve kaliteli bir firmaya kombi arıza, montajlama ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız firmamız ile mutlaka iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

HEMEN ARA

 

Sosyal Medya